ArchiDoc zatrudni do pracy Rejestratorów danych w Chorzowie

0 zł

1 miesiąc temu Chorzów Biurowa i administracja 11

Kontakt przez

Kliknij by zobaczyć numer 4800000000 Napisz wiadomość

Opis

ArchiDoc SA – lider na rynku nowoczesnych usług biznesowych w obszarze zarządzania dokumentami. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko:

Rejestrator danych
Miejsce pracy: ArchiDoc, ul. Niedźwiedziniec 10, Chorzów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- rejestracja dokumentów w dedykowanych systemach
- skanowanie i indeksowanie dokumentów
- porządkowanie wpływających dokumentów
- wprowadzanie danych z dokumentów do systemów

WYMAGANIA:
- znajomość obsługi komputera
- dokładność, rzetelność i zaangażowanie w pracę
- gotowość do podjęcia pracy i dyspozycyjność

NASZA OFERTA:
- praca na pełny etat w systemie 2- zmianowym
- elastyczny grafik
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
- wynagrodzenie 14,70 zł brutto/h
- praca w dynamicznym zespole
- przyjazna atmosfera pracy
- możliwość skorzystania z benefitów firmowych