Fotograf ślubny, kamerzysta ślubny, Bydgoszcz, klasa premium, promocja

0 zł

1 miesiąc temu Bydgoszcz Fotografia i filmowanie 13
Wróć do wyników

Kontakt przez

Kliknij by zobaczyć numer 0000000000 Napisz wiadomość


Opis

OSTATNIE WOLNE TERMINY NA ROK 2019! 
do końca lutego: 4390 zł = film + fotografia + dron + 4 kamery DSLR + plener + radio weselne + 30 dni gotowy materiał + osobne rejestratory dźwięku + gimbal + teledysk!

Zasługujecie na klasę premium.

Witamy w klasie premium. W klasie, w której każde zdjęcie i klatka filmu niesie ze sobą niesamowitą jakość obrazu i ilość emocji. W klasie, w której stosuje się wielokamerowość, nagrania z powietrza, nagrania z wnętrza pojazdu, stabilizację obrazu, zwolnione tempo i idealny dźwięk prosto z mikrofonów. W klasie, w której Waszą radość i radość gości dodatkowo wywołują przenośne studio fotograficzne z mnóstwem śmiesznych gadżetów i pełne humoru radiowe wywiady. W klasie, w której przysługuje Wam darmowy kurs szkoleniowy - "Jak ładnie wychodzić na zdjęciach?" oraz kamerzysta z dronem podczas pięknego pleneru. W klasie, w której cenimy Wasz czas - a więc zdjęcia, galerię internetową i radio weselne otrzymujecie już po 15 dniach! Film wraz z dodatkowym, bezpłatnym teledyskiem - wszystko w technice DSLR - otrzymacie w ciągu 30 dni! W klasie, w której to Wy decydujecie, jakie jeszcze usługi chcielibyście wybrać. 

Cena? - Nie jest wysoka - zważywszy na ilość i jakość usług oraz szereg różnych rabatów oraz wybór wśród pakietów. 

Zapraszamy na Facebooka Swigon/Jasiński lub stronę enset.pl - obejrzyjcie przykładowe spoty ślubne oraz nasze zdjęcia i filmy ze ślubów. Zobaczcie czym jest klasa premium, bo naprawdę warto - przecież to jedyny taki dzień :) Wpadnijcie do nas na kawę i porównajcie jakość materiałów audio-foto-video w klasie premium. Zobaczycie różnicę.

Ponadto przysługują Wam pełne prawa konsumenta, ponieważ jesteśmy legalnie działającą firmą posiadającą wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania nagrań w kościołach oraz wykonywania lotów komercyjnych. Wybierając kompleksową usługę foto i wideo macie pewność, że fotograf i operatorzy kamer doskonale ze sobą współpracują - co też ma wpływ na jakość materiału.

Pozdrawiamy Was serdecznie!
Pytania? Dzwońcie o każdej porze - tel. 888 693 594 . 

Radek Swigon
Tomek Jasiński 

Przykładowy teledysk/zdjęcia:
https://www.youtube.com/watch?v=K1nPGjdstb0
https://www.youtube.com/watch?v=_YKtYRXRKdk&feature=youtu.be

Co zawiera pakiet premium?
http://studio.enset.pl/pakiet-premium.pdf

Rezerwujcie terminy z co najmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem - zadzwońcie już dziś żeby nikt nie wziął Waszego terminu! Spotkajmy się! Wszystko pokażemy i spokojnie wyjaśnimy :) Nawet jeśli termin będziemy mieli zajęty, to i tak z chęcią pomożemy i podpowiemy jakie aspekty są ważne w fotografii i filmie - abyście byli zadowoleni, więc śmiało dzwońcie - 888 693 594 lub piszcie na fb - swigon/jasiński.