Mastif Tybetański Juz są maluchy

1 000 zł

1 miesiąc temu Starogard Gdański Inne rasy 22
Wróć do wyników

Kontakt przez

Kliknij by zobaczyć numer 0000000000 Napisz wiadomość


Opis

Miło nam poinformować że dnia 26 stycznia 2019 przyszły na świat 9 cudownych maluchów ( 6 dziewczynek oraz 3 kawalerów ) koloru czerwonego rodzicami zostali Hogan- ( NASLEDIYE TIBETAN VANGIL ) + CALDO cudownej rasy mastif tybetański .
Coli - mamusia szczeniaków jest bardzo utytuowana suką posiada :
*Junior Champion Polska 
*Junior Champion Bułgaria
*Junior Grand Champion Bułgaria 
*Junior Champion Bałkan 
*Junior Champion Rumunia 
Tytuł Młodzieżowy Multichampion 
10xJunior BOB 
* Champion Polska 
*Champion Bułgaria 
*Grand Champion Bałkan 
*Champion Bałkan 
*Champion Rumunia 
*Champion Mołdawia 
4xCACIB Polska
3xCACIB Bułgaria 
2xCACIB Rumunia 
1x CACIB Mołdawia 

Hogan- ( NASLEDIYE TIBETAN VANGIL ) ojciec szczeniaków w 100% chińska krew, jest sprowadzony z zagranicy, on również ma na swoim koncie nie jedno osiągnięcie takie jak : 
*Junior Multichampion 
*Junior Champion Romania
*Bałkan Junior Champion
*Junior Chamipon of Bułgaria
*Junior grand champion of Bułgaria
*Junior Multichampion
*Champion Romania
*Champion Bułgaria
*Grand Champion Bułgaria
*Champion Bałkan
*Champion Polski rozpoczęty
*3x CACIB Rozpoczęty interchampion 
Coli oraz Hogan posiadają stabilne charaktery. Ta para tworzy naprawdę zgrany duet. Oboje mają mocny, piękny długi włos . Rodziców szczeniaków można było oglądać na niejednej polskiej oraz zagranicznej wystawie. Zawsze z oceną doskonałą, tam nie jeden widz mógł zobaczyć jak zrównoważone mają charaktery. Są przebadani pod kątem dysplazji, silni o mocnej kości. Obaj z rodziców są do wglądu na miejscu. W naszej hodowli duży nacisk kładziemy na dobrą socjalizację. Od małego szczeniaki mają kontakt z dziećmi, są również oswajane z różnymi dźwiękami ze środowiska. Dzięki temu, nie są strachliwe ani agresywne.Mogą trafić do domu, gdzie gości już czworonożny przyjaciel, nie sprawi im to problemu z zapoznaniem się z innym psiakiem. Szczeniaczki do nowego domu mogą pojechać, jak tylko skończą 8 tygodni czyli po 24 marca 2019 maluszki bedą po przeglądzie, wraz z metryką FCI. Zaszczepione i odrobaczone, z wyprawką, w której znajdą się wszystkie niezbędne rzeczy, które są potrzebne maluchowi na pierwsze dni w nowym domu. 
Z tego skojarzenia spodziewamy się psiaków wystawowych, zapewniamy kontakt odnośnie wychowania, wyżywienia oraz dalszej socjalizacji, jak i również pomagamy przyszłym wystawcom wystawach w Polsce oraz zagranicą. 
Na ostatnich dwóch fotkach 11 miesięczny syn HOGANA z poprzedniego miotu 
Więcej informacji udzielam telefonicznie 508 - pokaż numer telefonu - .
UWAGA !!! 
Cena podana to cena zadatku przy rezerwacji malucha . Cenę ustalam indywidualnie do szczeniaka oraz jego predyspozycji wystawowych

Telefon 508 311 110