Praca biurowa (Dział opakowań zwrotnych) - Kopytów k. Błonia

0 zł

1 miesiąc temu Grodzisk Mazowiecki Magazynier 22

Kontakt przez

Kliknij by zobaczyć numer 4800000000 Napisz wiadomość

Opis

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik ds. opakowań zwrotnych
Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia

Oferujemy:
• stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie;
• umowę o pracę;
• stawkę miesięczną 3300 - 4000 zł brutto
• pracę zmianową : I zmiana: 06:00-14:00 oraz 08:00-16:00 II zmiana: 14:00-22:00 oraz 16:00-24:00;
• docelowe zatrudnienie przez Firmę, po upływie 3-6 miesięcy.

Obowiązki:

• kontrola przepływu opakowań zwrotnych;
• rozliczanie sald opakowań zwrotnych z Klientami oraz z przewoźnikami i odbiorcami;
• prowadzenie rozliczeń międzyoddziałowych
• obsługa systemu komputerowego TMS/ SAP
• dbałość o poprawność i rzetelność danych wprowadzanych do systemu informatycznego
• kontrola obiegu dokumentacji, dbałość o poprawność jej wypełniania
• opracowywanie analiz, archiwizacja dokumentów

Wymagania:

• min. 1 rok doświadczenie w pracy na tym samym lub podobnym stanowisku
• mile widziana znajomość obsługi systemu SAP i programu Excel;
• samodzielność i umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy i ustalania priorytetów, komunikatywność;
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

576 313 397

Zainteresowała Cię nasza oferta pracy ? Aplikuj!