Prace na cmentarzu, Wrocław Osobowice, Grabiszyn, ogrodnik, ogrodnicze, cennik

1 zł

4 miesięcy temu Wrocław Inne usługi 87
Wróć do wyników

Kontakt przez

Kliknij by zobaczyć numer 504746203 Napisz wiadomość


Opis

Prace na cmentarzu, Wrocław Prace ogrodnicze,  cmentarz grabiszyński. Podnoszenie grobu zapadniętego. Odnowienie liter i napisów na pomniku. Skrócenie żywopłotu, przycięcie tui. Usunięcie uschniętych krzewów, wycięcie żywopłotu, podcięcie gałęzi. Posadzenie nowej roślinności. Obudowa, skrzynia z drewna, obramówka na grób tymczasowy wraz z montażem. Konserwacja i impregnacja pomnika.

Naprawa grobu, , podniesienie, wyprostowanie i naprawa pomnika przechylonego, cena.

Wyrównanie i podnoszenie grobu zapadniętego i przechylonego.  Uzupełnienie ziemi. Prace ogrodnicze, przycięcie żywopłotu, Wycięcie i usunięcie uschniętych tui. Montaż obramowania na grób tymczasowy, tzw. obramówki, ramy z drewna. Obudowy grobu z impregnacją. Sprzątanie po pogrzebie, ceremonii pogrzebowej.. Mycie i konserwacja oraz odnowienie liter i napisów oraz dopisanie nowych.

 

Ławka na cmentarz, montaż, Wrocław, tel. 504-746-203, cena, usługi.

Naprawa ławki przygrobowej, na cmentarzu, usunięcie starej, wymiana szczebli.  Odnowienie ławek.  W ofercie drewniane, składane ze skrzynką na narzędzia oraz z tworzywa sztucznego. Montaż ławki przy grobie. Ławka cmentarna ze skrzynką wraz z montażem. Naprawa, malowanie,  ławki przygrobowej, cmentarnej, cennik,  montaż na cmentarzu.

Usługi ogrodnicze na cmentarzu, sprzątanie i opieka nad grobami. Podcięcie i skrócenie żywopłotu.

Odnowienie i odmalowanie liter, renowacja, odtworzenie przyblakłych napisów na pomniku. Dopisanie i uzupełnienie nowych, liternictwo, renowacja.

Obudowy grobu, obrzeża, obejmy , montaż obramówki, rama drewniana na grób, obrzeże z drewna na grób tymczasowy.

 

Przycięcie tui na cmentarzu, grabiszyn, osobowice, tel. Tel. 504-746-203.

Usługi ogrodnicze na cmentarzu, cennik. Prace ogrodowe i pielęgnacja zieleni na cmentarzu. Utrzymanie zieleni, podcięcie żywopłotu, przycięcie tuji, krzewów, żywopłotu. Obsypanie grobu grysem.  Oczyszczanie, umycie , pastowanie i polerowanie.  Obsadzenie grobu kwiatami i roślinami. Przycięcie i pielęgnacja zieleni, nasadzenie roślin, żywopłotów, usunięcie starych uschniętych tui.

Usługi ogrodnika, cmentarz Usługi wycięcia drzewa na cmentarzu we Wrocławiu, tel. 504-746-203. Oferujemy podcięcie gałęzi, usuniecie starych drzew i wycięcie krzewów. Podcięcie żywopłotu, skrócenie i strzyżenie tui.  Prace ogrodnicze na cmentarzu. Wywóz odpadów zielonych, biomasy.

Wrocław, osobowice, grabiszyński,  Kiełczów, Brochów, Bujwida, Bardzka, Smętna, Św. Rodziny, Ducha, Wawrzyńca, Pawłowice. Skowronia Góra, Grabiszynek.

cena usługi: tel. 504-746-203.

http://posprzataniegrobow.eu/