Profesjonalny Mikroskop pow.1024x DVD, Kamera

429 zł

1 miesiąc temu Zamość Pozostała muzyka i edukacja 11
Wróć do wyników

Kontakt przez

Kliknij by zobaczyć numer 0000000000 Napisz wiadomość


Opis

Mikroskopy są nowe nie używane


Idealny prezent na komunie

Mikroskop OPTICON Biolife z kamerą cyfrową

Zaawansowany i nowoczesny mikroskop dla wymagających użytkowników, przeznaczony zarówno do zastosowań amatorskich jak i profesjonalnych. Urządzenie wyposażone jest w cyfrową kamerę, pozwalającą na wyświetlanie obrazu na ekranie komputera. Dołączone oprogramowanie umożliwia wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów oraz ich cyfrową obróbkę. Na podstawie zebranego materiału przygotujesz prezentację multimedialną lub wzbogacisz zlecone w szkole prace domowe.

Mikroskop oferuje szeroki zakres powiększeń: 102x-1024x. Wyposażenie standardowe obejmuje: soczewkę Barlowa 1,6x, rewolwer obiektywowy (miskę obiektywową) z 3 obiektywami o mocy 4x, 10x oraz 40x. Instrument posiada obrotową (360°) wieżyczkę okularową.

Mikroskop został wyposażony we współosiową śrubę makro- i mikrometryczną zapewniającą niezwykle precyzyjne i wygodne ustawianie ostrości.

Urządzenie posiada wbudowaną specjalistyczną lampę do podświetlania preparatów o płynnej regulacji intensywności oświetlenia (w zestawie dołączany jest zasilacz sieciowy) oraz dodatkowe kierunkowe, górne oświetlenie, umożliwiające obserwacje próbek o małej przeźroczystości.

Stolik podstawowy posiada przełączaną diafragmę zapewniającą wysokiej jakości kontrastowe obrazy oraz precyzyjne ruchome mocowanie próbek ze skalą. Dzięki temu zawsze możemy powrócić do oglądania preparatu w miejscu, w którym ostatnio zakończyliśmy pracę.

Korpus oraz kluczowe elementy mechaniczne urządzenia są wykonane w 100% z metalu.

W skład zestawu wchodzą gotowe preparaty, które można obserwować natychmiast po wyjęciu z opakowania, jak również narzędzia do przygotowania własnych próbek.

Sprzęt wraz z całym wyposażeniem dostarczany jest w solidnej, poręcznej „walizce”, ułatwiającej jego transport i przechowywanie. Toolbox z narzędziami dodawany do każdego zestawu pozwala na wykonywanie własnych profesjonalnych preparatów.

Po podłączeniu zestawu do projektora, mikroskop może służyć do przeprowadzania eksperymentów na żywo przed zgromadzoną publicznością, co czyni zeń niezmiernie użyteczne wyposażenie pomieszczeń wykładowych podczas szkoleń i konferencji.

Opticon Biolife Pro umożliwia także prowadzenie normalnych obserwacji wizualnych. Mikroskop ten doskonale sprawdzi się na biurku ucznia, jako serce domowego laboratorium młodego naukowca, a także w pracowni zawodowego botanika lub weterynarza. Biolife Pro jest dobrym wyborem bez względu na to czy zamierzasz przeprowadzać szkolne doświadczenia, czy wykonywać fachowe ekspertyzy próbek.

Najwyższej klasy optyka, oparta o starannie wykonane soczewki ze szlachetnego szkła, gwarantuje jasne, wyraźne i kontrastowe obrazy mikroświata. Instrument jest kompatybilny ze standardowymi okularami i obiektywami mikroskopowymi, co umożliwia jego łatwą rozbudowę. Opticon Biolife Pro to instrument na lata, zaprojektowany z myślą o tysiącach godzin pracy, nauki i zabawy.
Sprzęt objęty jest pełną dwuletnią gwarancją producenta.

Dane Techniczne
Model Biolife Pro
Producent Opticon
Powiększenie 64-1024X
Okular 16x
Obiektywy 4x, 10x, 40x
Oświetlenie sztuczne górne/dolne, regulowane, o zmiennym natężeniu
Gotowe preparaty Tak
Gotowe szkiełka Tak
Zestaw narzędzi Tak
Zasilanie zasilacz sieciowy 220v
Wspierane systemy operacyjne: MS Windows XP/2000, Vista, 7, 8/8.1

Dodatki do mikroskopu 
Soczewka Barlowa 1,6x
Kamera cyfrowa USB
Płyta CD z oprogramowaniem do kamery
4 fiolki z odczynnikami
5 gotowych do oglądania preparatów
10 czystych szkiełek mikroskopowych
Szkiełka nakrywkowe
Pipeta
Pęseta
Nożyczki
Igła preparacyjna
Pojemnik na próbki
Gilotynka
Płyta DVD

Mikroskop można odebrać osobiście w Zamościu, jeśli ktoś z Państwa chciałby aby wysłać paczką wtedy jest opcja wysyłki kurierem DPD
-przesyłka Kurierska - 12,99zł
-wysyłka za pobraniem Kurierska -17,99 zł

Zamówienia można składać sms lub telefonicznie pod numerem 519 016 043 


Informacje

  • Stan        Nowy