SPRZĄTACZKA, WARSZAWA POWIŚLE, UMOWA O PRACĘ OD ZARAZ

Szczegóły ogłoszenia

Lokalizacja
Warszawa, Mazowieckie
Wysłany
2 years temu

Dodatkowe Szczegóły

Identyfikator ogłoszenia
179
Wyświetlenia ogłoszeń
526

Opis

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • wykonywanie prac związanych z utrzymaniem czystości i porządku na terenie Ośrodka,
  • sprzątanie wszystkich pomieszczeń wewnątrz budynku (3 hale, sauna, siłownia, korytarze, biura, szatnie, łazienki i toalety),
  • dbałość o wyposażenie łazienek i toalet w środki czystości,
  • mycie okien, wycieranie kurzu, opróżnianie koszy na śmieci,
  • pielęgnacja roślin doniczkowych,
  • dezynfekcja (COVID19)

Informacja o warunkach pracy na danym stanowisku:

  • praca zmianowa w równoważnym systemie czasu pracy, praca w pomieszczeniach oraz w razie potrzeby na zewnątrz budynku.
  • Umowa o pracę 2800 brutto plus premie i dodatki

Wymagania niezbędne:

  • obywatelstwo polskie – o stanowisko mogą ubiegać się również osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zgodnie z art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • wykształcenie: minimum podstawowe,
  • staż pracy: nie jest wymagany.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • Curriculum vitae z przebiegiem nauki i pracy zawodowej,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie,
  • dokumenty sporządzone w języku obcym należy przetłumaczyć na język polski,
  • dokument potwierdzający znajomość języka polskiego (dotyczy osób nieposiadających obywatelstwa polskiego),
  • własnoręcznie podpisane oświadczenie: o posiadanym obywatelstwie, o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych, o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb tego naboru oraz o zapoznaniu z zasadami przetwarzania danych osobowych.
Pokaż więcej

Recenzje (0)

179

Akceptuj