Oferta pracy- pracownik budowlany

Szczegóły ogłoszenia

Lokalizacja
Raciborz, Slaskie
Cena
5 000 zł do negocjacji
Wysłany
1 rok temu

Dodatkowe Szczegóły

Identyfikator ogłoszenia
2123
Wyświetlenia ogłoszeń
137

Opis

Firma LKB System Sp. z o.o.

z siedzibą w Raciborzu aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:

pracownik budowlany

zakres obowiązków

produkcja prefabrykatów wykończeniowych w hali

prace wykończeniowe: prace gk, malowanie, biały montaż

samodzielna kontrola jakości produkcji i montażu

realizacja zadań i raportowanie zgodnie z wymogami

wymagania

udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min 2 lata)

wykształcenie zawodowe budowlane

umiejętność pracy z dokumentacją techniczna

chęć doskonalenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

otwartość na nowe technologie

oferujemy

stabilne warunku zatrudnienia

umowę o prace

konkurencyjne stawki

konkretne szanse na rozwój i awans

Wynagrodzenie 5000 zł -8000 zł brutto

CV proszę o wysłanie na adres email: bok@gipset.pl

Pokaż więcej

Recenzje (0)

2123

Akceptuj