Praca na montażu - 4200zł - Stryków

Szczegóły ogłoszenia

Lokalizacja
Zgierz, Lodzkie
Wysłany
2 years temu

Dodatkowe Szczegóły

Identyfikator ogłoszenia
234
Wyświetlenia ogłoszeń
516

Opis

Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej systemów okien i drzwi poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator montażu

Lokalizacja: Stryków/Smolice

Opis stanowiska:

- Proste prace monterskie przy ręcznym składaniu drzwi

- Obróbka profili aluminiowych

- Przygotowywanie próbników

- Dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania:

- Dyspozycyjność do pracy pon-pt w godz.: 6:30-14:30 i 14:30-22:30 - w okresie wdrożenia tylko jedna zmian

- Dobry wzrok

- Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- Chęci do pracy i nauki

- Mile widziane doświadczenie w pracy przy montażu

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Wynagrodzenie: 4200 zł brutto / miesiąc

- Pełny pakiet szkoleń przygotowujący do pracy

- Pracę od zaraz

Nie czekaj, aplikuj - zostały ostatnie miejsca!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX, Kontakt osobisty Łódź, ul. Piotrkowska 270 pok. 318, piętro 3 lub telefoniczny.

Rekrutację prowadzi HSS Work (certyfikat nr 22915). Rekrutacja prowadzona jest dla jednego z naszych klientów, gdzie będziesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę tymczasową.

Prosimy o dopisanie w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HSS Work moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HSS Work”

HSS Work z siedzibą w Łodzi, ul. Piotrkowska 270, 90-361 Łódź, jako administrator danych osobowych, informuje Panią / Pana, iż:

• podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji,

• podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,

• dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, przez okres 3 lat od za-kończenia tego procesu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych,

• posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,

• przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani / Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE,

• Pani / Pana dane mogą zostać udostępnione pracodawcy użytkownikowi lub podmiotowi zlecającemu HSS Work przeprowadzenie rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko.

Pokaż więcej

Recenzje (0)

234

Akceptuj