Praca w Holandii - magazyn LIDL - atrakcyjne zarobki

Szczegóły ogłoszenia

Lokalizacja
Rybnik, Slaskie
Wysłany
8 dni temu

Dodatkowe Szczegóły

Identyfikator ogłoszenia
3902
Wyświetlenia ogłoszeń
19

Opis

Opis stanowiska pracy:

Praca w Holandii w miejscowości do wyboru: Almere, Nijmegen, Heerenveen. Praca polega na zbieraniu zamówień na magazynie przy użyciu zestawu słuchawkowego. Praca na dziale do wyboru: dział ciepły (jedna poranna zmiana), chłodnia (jedna poranna zmiana, 3°), mroźnia (jedna poranna zmiana, -25°), owoce i warzywa (jedna popołudniowa zmiana, 7°). Wymiar godzinowy: 38-50h tygodniowo. Oferta długoterminowa.

Start pracy:

wyjazdy organizowane są co tydzień, na weekend

Oferujemy:

- powroty i zjazdy na urlopy do Polski

- umowę holenderską na podstawie kodeksu CAO

- ubezpieczenie

- zakwaterowanie firmowe

- bezpłatny transport do pracy - auto służbowe

- dodatek dla kierowców aut służbowych (€10 tygodniowo)

- stawkę godzinową gwarantowaną €14.79-€23.00 brutto/h + dodatki (w zależności od działu i zmiany)

- dodatki do wynagrodzenia: zmianowe, wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (125-150% stawki), za warunki pracy (mrożonki / deep freeze +8%)

- wypłaty tygodniowe

Wymagania:

- znajomość angielskiego (komunikatywnie)

- prawo jazdy kat. B

- wzrost minimum 175cm

- dyspozycyjność do pracy na minimum 6 miesięcy

Rekrutacja/Kontakt:

Agencja Pracy PRAMER

☎ +48533282372 (również WhatsApp)

☎ +48509933606 (również WhatsApp)

Pełna lista wszystkich naszych ofert pracy: www.pramer.pl/aktualne-oferty

Możesz nam zaufać - mamy ponad 10 lat doświadczenia w branży i co roku znajdujemy pracę ponad 600 osobom.

Pokaż więcej

Recenzje (0)

3902

Akceptuj