Szczegóły ogłoszenia

Lokalizacja
Warszawa, Mazowieckie
Wysłany
7 miesięcy temu

Opis

Opis stanowiska

1.     Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych;

2.     Kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;

3.     Sporządzanie, rozliczanie deklaracji podatkowych:  VAT-7 UE, CIT;JPK

4.     Kontrola nad ewidencją operacji gospodarczych zgodnie z prawem podatkowym;

5.     Weryfikacja faktur zakupowych/sprzedażowych

6.     Wyjaśnianie wszelkich niezgodności, korespondencja z kontrahentami

7.     Sporządzanie dokumentacji na potrzeby wewnętrzne firmy oraz instytucji zewnętrznych;

8.     Aktywny udział w  przygotowywaniu sprawozdań finansowych rocznych i okresowych; zgodnie z ustawą o rachunkowości

9.  Bieżące i okresowe kontrole kont,

10.   Rozliczanie i księgowanie delegacji służbowych,

11.  Ewidencja księgowa rozrachunków bankowych i kasowych

12.  Sprawozdawczość statystyczna kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP);

13.  Współpraca z audytorami;

14.  Współpraca z innymi działami firmy, wsparcie w zakresie rozliczeń księgowych,podatkowych

15.  dokładność, rzetelność,zorganizowanie oraz umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań.

16.  Aktywny udział w zamykaniu miesiąca

Profil kandydata

1.     Wykształcenie kierunkowe poparte co najmniej 2-letnim doświadczeniem na stanowisku;

księgowego, mile widziane doświadczenie w firmie budowlanej;

2.     Znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej;

3.     Znajomość aktualnych przepisów podatkowych;

4.     Biegła obsługa komputera w zakresie MS Office w szczególności MS Excel;

5.     Certyfikat księgowy wydany przez MinisterstwoFinansów – mile widziane;

6.     Dobra znajomość języka angielskiego -warunek konieczny.

Oferujemy

1.     Pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie;

2.     Dużą samodzielność pracy;

3.     Stanowisko z perspektywami rozwoju oraz pogłębiania wiedzy merytorycznej;

4.     Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

CV z dopiskiem:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesurekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych,tekst jednolity: Dz.U. nr 101, poz. 926 ze zm. z 2002 r.)" prosimyprzesyłać

Pokaż więcej

Zachowaj bezpieczeństwo! Pieniądze przekazuj WYŁĄCZNIE osobiście

Dodatkowe Szczegóły

Identyfikator ogłoszenia
551
Wyświetlenia ogłoszeń
327

Accept